İçeriğe geç

BiOSAN KİMYA

Biz Laboratuvar cihazları üreticisiyiz. Gerçek hayattan ilham alan, güçlendirici, cesur ve ileri görüşlü bir firmayız. Sizler için kaliteli ve kullanışlı ürünler tasarlıyor ve üretiyoruz.

1993 Yılında Konya’da kurulan Biosan Kimya, başta üniversitelerin devlet kurumlarının ve sanayi laboratuvarlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere aracılık hizmeti yürütmektedir.
Biokimya endüstrisi, ilaç endüstrisi, ameliyathaneler ve araştırma laboratuvarları gibi hassas uygulama alanları olan sektörlerde, belirtilen koşullara uygun cihazların temini konusunda duyarlı ve aktif bir çalışma politikasına sahip olan firma, yaygın olarak kullanılan bazı cihazların seri üretimini de yapmaktadır.
Laminer flow sistemleri, kimyasal ürünlerin uygun koşullarda muhafaza edilebileceği, kimyasal dolaplar, ameliyathane tezgahları, kan saklama dolapları, klimatik test kabinleri vb ürünlerle hizmet sunan Biosan Kimya, çıkar çatışmasından uzak, yasal düzenlemelerin getirmiş olduğu standartlarda, çevreye duyarlı olarak hizmet vermektedir.
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, müşteriden gelen her türlü talebi değerlendirerek ARGE departmanının çalışmalarına yön vermektedir. Özellikle iklim odası uygulamaları konusunda ARGE faaliyetleri hızlı bir şekilde sürdürülmektedir.
Hizmet merkezi Konya’da istikrarlı bir şekilde çalışmalarına devam eden Biosan, hizmet alanını Türkiye genelinde genişletmek için bayilik çalışmalarına yönelmiştir. Öncelikli hedefini koşulsuz müşteri memnuniyeti olarak belirleyen firma, uygun fiyat politikası, ürün danışma sistemi ve teknik destek hizmetleriyle çalışmalarını devam ettirmektedir.

Neden Qualitec ?
• 30 yıllık tecrübe
• Dünya çapındaki operasyonlarda kanıtlanmış sistemler
• Kesin Özelliklere Özel ve Standart Odalar
• Test Odalarında En İyi Fiyat
• Tek İletişim Noktası
• Satış Sonrası Destek
• Üst Düzey Müşteri Memnuniyeti

VİZYONUMUZ
-Üretim sektörünün kalitesi için kaliteli laboratuvarlar kurmak.
-Kaliteli laboratuvarlar için kaliteli test cihazları üretmek.

MİSYONUMUZ
-Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer üretmeyi esas alan firmamız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile sektörde “en iyi” ve “daima iyi” olmanın kriterlerini yönetmek,
-Laboratuvar sektöründe ithal gelen ürünlerin muadilini yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamak.

KALİTE POLİTİKAMIZ
-Firmamızla birlikte laboratuvar sektörünün kalitesinin yükselmesine çalışmak,
-Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı,
-Sektöre ait, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı,
-Kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi,
-Tüm çalışanlarda kalite, çevre ve iş güvenliği bilincini tesis etmeyi,
– İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, kalite politikası olarak belirlemiştir.

üRÜNLERİMİZ

Geniş Ürün Yelpazemizle Üretim Yapıyoruz.

Temiz oda kurulumu​

-​

test odası VE kabinleri

laboratuvar cihazları

laboratuvar tezgahları

DAHA ÖNCE YAPILAN ÇALIŞMALAR

ÖRNEK RESİMLER